Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/
Kliknij i ogladaj

Zenon ŁÓJ, lat 58, inż. mech. -rzeczoznawca z zakresu motoryzacji, przedsiębiorca, członek rady Osiedla Piaski, działacz PZM – Automobilklubu Biłgorajskiego, Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK, in. Kandydat niezależny, bezpartyjny, o dużym doświadczeniu i znajomości problemów społecznych i gospodarczych.

bilgoraj_xxi_loj_zenon.jpg

Kandydując uważam, że:
Rada Powiatu powinna być reprezentowana przez osoby doświadczone, wiarygodne a zarazem kompetentne, pochodzące z różnych grup zawodowych. Startuję do wyborów samorządowych jako kandydat niezależny, bezpartyjny, którego atutem może być duże doświadczenie i znajomość różnych problemów społecznych i gospodarczych miasta i powiatu.

Komitet wyborczy z którego staruję, ma swój określony program wyborczy ale jeśli chodzi o mnie, zwróciłbym uwagę szczególnie na takie zagadnienia jak:
1. Lepsze wykorzystanie potencjału gospodarczego i ludzkiego powiatu oraz wspieranie budowy Miasteczka na Szlaku Kultur Kresowych, w celu podniesienia atrakcyjności miasta i powiatu.
2. Wzmocnienie działań współpracy samorządów w mieście i samorządami gminnymi na rzecz wzajemnej integracji i współpracy w przeciwdziałaniu bezrobociu oraz pozyskaniu środków zewnętrznych z UE.
3. Poprawa infrastruktury /drogi i parkingi/ oraz stwarzanie warunków rozwoju firm z terenu powiatu i lokalnego biznesu poprzez ich udział w inwestycjach i zatrudnieniu pracowników.
4. Przeciwdziałanie wszelkim zagrożeniom marginalizacji naszego powiatu w regionie.
5. Rozbudowa bazy rekreacyjno-sportowej i utworzenie Powiatowego Ośrodka Sportu.   
6. Budowa krytej pływalni ze SPA na miarę potrzeb miasta powiatu oraz uregulowanie spraw własnościowych i modernizacja autodromu, którego stan techniczne uległ znacznemu pogorszeniu.
7. Stworzenie wspólnego kalendarza imprez kulturalnych w powiecie dla naszych społeczności.Formularz kontaktowy... już wkrótce

Odsłon: 1451Data ostatniej weryfikacji: 2014-10-20

Materiał wyborczy: Komitet Wyborczy Wyborców Biłgoraj XXI Miasto i Powiat .


więcej

Wydarzenia/imprezy