Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/


Kandydaci do/na:

PISARCZYK Adam - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 3 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Bukowina
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 3 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

KOŻUSZEK Tadeusz Wawrzyniec - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 4 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Bukowina
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 4 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

BLICHARZ Piotr Paweł - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 5 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Biszcza
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 5 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

KOWAL Andrzej Aleksander - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 6 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Biszcza
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 6 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

GÓRNA Genowefa - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 7 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Biszcza
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 7 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

ŁEBKO Edward - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 8 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Biszcza
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 8 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

BURY Mieczysław - Kandydat Do Rady Miejskiej

Okręg: Okręg Nr 12 - Gmina Frampol...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Miejsce zamieszkania: Smoryń
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 12 - Gmina Frampol... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Prawo i Sprawiedliwość /

MAZUREK Tadeusz Kazimierz - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 9 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Biszcza
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 9 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

KSIĄŻEK Andrzej - Kandydat Do Rady Miejskiej

Okręg: Okręg Nr 13 - Gmina Frampol...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Miejsce zamieszkania: Wola Radzięcka
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 13 - Gmina Frampol... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Prawo i Sprawiedliwość /

MYSZAK Krzysztof - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 10 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Biszcza
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 10 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

ĆWIEK Krzysztof - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 11 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Biszcza
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 11 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

MAZUREK Ewa - Kandydat Do Rady Miejskiej

Okręg: Okręg Nr 14 - Gmina Frampol...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Miejsce zamieszkania: Kąty
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 14 - Gmina Frampol... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Prawo i Sprawiedliwość /

MĘKAL Józef Teofil - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 12 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Wólka Biska
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 12 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

JASKUŁA Grzegorz - Kandydat Do Rady Miejskiej

Okręg: Okręg Nr 15 - Gmina Frampol...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Miejsce zamieszkania: Teodorówka
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 15 - Gmina Frampol... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW Prawo i Sprawiedliwość /

PYCH Marzena - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 13 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Gózd Lipiński
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 13 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

KMIEĆ Tadeusz - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 14 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Gózd Lipiński
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 14 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

PYĆ Piotr - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 15 - Gmina Biszcza...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Wyborców Zbigniewa Pyczko
Miejsce zamieszkania: Gózd Lipiński
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 15 - Gmina Biszcza... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KWW Zbigniewa Pyczko /

SOWA Władysław - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 1 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Zagrody
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 1 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

BRODACZEWSKI Piotr Adrian - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 2 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Zagrody
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 2 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

ŁUPINA Kazimierz - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 3 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Zastawie
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 3 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

PECKA Marzena Ewelina - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 5 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Bononia
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 5 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

GRABOWSKI Robert Adam - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 6 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Goraj
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 6 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

KIEŁBASA Piotr - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 7 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Goraj
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 7 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

JABŁOŃSKA Danuta - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 8 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Goraj
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 8 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

STAŃCZYK Andrzej Jan - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 9 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Hosznia Ordynacka
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 9 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

MIELKO Krzysztof - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 10 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Gilów
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 10 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

KISZCZAK Leokadia - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 11 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Średniówka
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 11 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

MISIURA Adam - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 12 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Hosznia Abramowska
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 12 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

KOTYŁA Sławian - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 13 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Jędrzejówka
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 13 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

CZERW Beata Barbara - Kandydat do Rady Gminy

Okręg: Okręg Nr 14 - Gmina Goraj...
Lista nr: ... , Nr na liście: 1
Komitet: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Miejsce zamieszkania: Wólka Abramowska
Dodano: 2014-10-17 / Odsłon:

Okręg Nr 14 - Gmina Goraj... / Kandydat do Rady Gminy/Miejskiej / KW PSL /

znalezionych: 761 na 26 stronach
<<< poprzednia -   6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16   - następna >>>