Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/

Uszanujmy ciszę wyborczą - apel KWW Biłgoraj XXI

Dodał: Redakcja Data: 2014-11-14 09:31:16 (czytane: 1658)

KWW Biłgoraj XXI Miasto i Powiat zwraca się do wszystkich Komitetów Wyborczych, kandydatów na radnych i urząd burmistrza o uprzątnięcie materiałów reklamowych w pierwszym tygodniu po wyborach. Wszyscy deklarujemy szczególną troskę o Biłgoraj i jego wygląd. Dajmy temu dowód uprzątając szpecące nasze miasto plakaty, ulotki i banery.bilgoraj_xxi_1.jpg Obecna kampania samorządowa na terenie naszego Miasta i Powiatu nie zawsze przebiegała w duchu rywalizacji fair play. Było w niej wiele zachowań negatywnych dotyczących niszczenia plakatów, banerów czy stosowania pomówień i oszczerstw. Zwycięstwo nie może być celem, który należy osiągną za wszelką cenę. Dlatego też apelujemy o dochowanie ciszy wyborczej i należyte zachowanie w trakcie głosowania. Pokażmy mieszkańcom Biłgoraja, że zasługujemy na ich poparcie, bez względu na komitet wyborczy jaki reprezentujemy. Nie wpisujmy się swoim zachowaniem w negatywne trendy jakie nadają niektórzy politycy. Jesteśmy samorządowcami, których celem jest dbanie o dobry wizerunek Biłgoraja, Powiatu Biłgorajskiego i jego mieszkańców, choć różnie widzimy sposoby rozwiązywania ich problemów.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego wzięcia udziału w wyborach. Wasz wybór zadecyduje o najbliższej przyszłości naszego miasta i powiatu.

16 listopada masz głos masz wybór.

/Sfinansowano ze środków KWW Biłgoraj XXI Miasto i Powiatu/

Reklama.

Tagi: kww biłgraj xxi   wybory samorządowe 2014   pania wyborcza   plakaty wyborcze

więcej

Reklama:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Wykopki

W Biłgoraju uczczono ofiary sowieckiej agresji na Polskę

II Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

POZNAJ KANDYDATÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada br. To od NAS zależy jaki będzie ich wynik, kto przez najbliższe 4 lata będzie decydował...