Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/

Uszanujmy ciszę wyborczą - apel KWW Biłgoraj XXI

Dodał: Redakcja Data: 2014-11-14 09:31:16 (czytane: 1652)

KWW Biłgoraj XXI Miasto i Powiat zwraca się do wszystkich Komitetów Wyborczych, kandydatów na radnych i urząd burmistrza o uprzątnięcie materiałów reklamowych w pierwszym tygodniu po wyborach. Wszyscy deklarujemy szczególną troskę o Biłgoraj i jego wygląd. Dajmy temu dowód uprzątając szpecące nasze miasto plakaty, ulotki i banery.bilgoraj_xxi_1.jpg Obecna kampania samorządowa na terenie naszego Miasta i Powiatu nie zawsze przebiegała w duchu rywalizacji fair play. Było w niej wiele zachowań negatywnych dotyczących niszczenia plakatów, banerów czy stosowania pomówień i oszczerstw. Zwycięstwo nie może być celem, który należy osiągną za wszelką cenę. Dlatego też apelujemy o dochowanie ciszy wyborczej i należyte zachowanie w trakcie głosowania. Pokażmy mieszkańcom Biłgoraja, że zasługujemy na ich poparcie, bez względu na komitet wyborczy jaki reprezentujemy. Nie wpisujmy się swoim zachowaniem w negatywne trendy jakie nadają niektórzy politycy. Jesteśmy samorządowcami, których celem jest dbanie o dobry wizerunek Biłgoraja, Powiatu Biłgorajskiego i jego mieszkańców, choć różnie widzimy sposoby rozwiązywania ich problemów.

Wszystkich mieszkańców zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego wzięcia udziału w wyborach. Wasz wybór zadecyduje o najbliższej przyszłości naszego miasta i powiatu.

16 listopada masz głos masz wybór.

/Sfinansowano ze środków KWW Biłgoraj XXI Miasto i Powiatu/

Reklama.

Tagi: kww biłgraj xxi   wybory samorządowe 2014   pania wyborcza   plakaty wyborcze

więcej

Reklama:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Dożynki powiatowe 2021

Dożynki gminy Goraj

Rozmowa z Przemysławem Czarnkiem

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

POZNAJ KANDYDATÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada br. To od NAS zależy jaki będzie ich wynik, kto przez najbliższe 4 lata będzie decydował...