Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/

Spotkanie wyborcze kandydatów PSL do Rady Powiatu i Rady Miasta

Dodał: Redakcja Data: 2014-11-10 16:20:08 (czytane: 1716)

W sali konferencyjnej jednego z biłgorajskich hoteli, 7 listopada br. odbyło się spotkanie wyborcze kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego do Rady Powiatu z Okręgu Nr 1 i 2 i Rady Miasta Biłgoraj. Poza kandydatami uczestniczyli w nim Krzysztof Hetman i Jan Kowalik.krzysztof_hetman.jpg-Musimy być drużyną. Niezależnie od tego kto dostanie do samorządu liczy się to, że jest przedstawicielem Polskiego Stronnictwa Ludowego, ugrupowania, które od lat rzetelnie pracuje na różnych szczeblach aktywności politycznej i społecznej. Jesteśmy blisko ludzi i ich spraw, jesteśmy skuteczni, kompetentni i mamy potencjał ku temu by rozwijały się nasze Małe Ojczyzny - mówił do zebranych były Marszałek Województwa Lubelskiego.

Krzysztof Hetman wyjaśniał także hasło wyborcze kampanii samorządowej PSL: Samorząd. Tu zaczyna się Polska. Mówił, że to nawiązanie do słów Jana Pawła II, który będąc w Wadowicach i mówiąc o swym rodzinnym mieście zaznaczył, że to właśnie tam zaczęło się wszystko i życie i szkoła i kapłaństwo. -Każdy z nas ma takie swoje "Wadowice", w których zaczęło się życie, w których przygotowywaliśmy się do obowiązków dorosłości. Takimi "Wadowicami" Polski jest samorząd. To tutaj zaspokajane są podstawowe potrzeby obywateli, to przedstawiciele tych organów są najbliżej każdego z nas. To tutaj walczy się i wykuwa lepszą przyszłość Małej Ojczyzny - dodał Hetman.


Reklama.

Swoimi przemyśleniami i kierunkami działań na kolejną kadencję Sejmiku Województwa Lubelskiego dzielił się Jan Kowalik. Były poseł, obecnie radny wojewódzki mówił przede wszystkim o inwestycjach drogowych, nie szczędząc cierpkich słów obecnej koalicji, w której uczestniczy, zarzucając m. in. zaniedbania na takich drogach jak wojewódzkich jak 863, 849 czy 853.

O wspólnych osiągnięciach i działaniach samorządów gminnych (Gminy Biłgoraj i Miasta Biłgoraj) z Powiatem Biłgorajskim mówił Wiesław Różyński. Wójt Gminy Biłgoraj mówił o tym, by w zbliżających się wyborach popierać kandydatów PSL nie tylko do władz szczebla gminnego czy powiatowego, ale także do Sejmiku Województwa Lubelskiego, zaznaczając że dobra współpraca z kompetentnymi ludźmi na wszystkich szczeblach władzy daje gwarancję sukcesu.

/bilgoraj.com.pl/

więcej

Reklama:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Wykopki

W Biłgoraju uczczono ofiary sowieckiej agresji na Polskę

II Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

POZNAJ KANDYDATÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada br. To od NAS zależy jaki będzie ich wynik, kto przez najbliższe 4 lata będzie decydował...