Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/

Spotkanie wyborcze kandydatów PSL do Rady Powiatu i Rady Miasta

Dodał: Redakcja Data: 2014-11-10 16:20:08 (czytane: 1711)

W sali konferencyjnej jednego z biłgorajskich hoteli, 7 listopada br. odbyło się spotkanie wyborcze kandydatów Polskiego Stronnictwa Ludowego do Rady Powiatu z Okręgu Nr 1 i 2 i Rady Miasta Biłgoraj. Poza kandydatami uczestniczyli w nim Krzysztof Hetman i Jan Kowalik.krzysztof_hetman.jpg-Musimy być drużyną. Niezależnie od tego kto dostanie do samorządu liczy się to, że jest przedstawicielem Polskiego Stronnictwa Ludowego, ugrupowania, które od lat rzetelnie pracuje na różnych szczeblach aktywności politycznej i społecznej. Jesteśmy blisko ludzi i ich spraw, jesteśmy skuteczni, kompetentni i mamy potencjał ku temu by rozwijały się nasze Małe Ojczyzny - mówił do zebranych były Marszałek Województwa Lubelskiego.

Krzysztof Hetman wyjaśniał także hasło wyborcze kampanii samorządowej PSL: Samorząd. Tu zaczyna się Polska. Mówił, że to nawiązanie do słów Jana Pawła II, który będąc w Wadowicach i mówiąc o swym rodzinnym mieście zaznaczył, że to właśnie tam zaczęło się wszystko i życie i szkoła i kapłaństwo. -Każdy z nas ma takie swoje "Wadowice", w których zaczęło się życie, w których przygotowywaliśmy się do obowiązków dorosłości. Takimi "Wadowicami" Polski jest samorząd. To tutaj zaspokajane są podstawowe potrzeby obywateli, to przedstawiciele tych organów są najbliżej każdego z nas. To tutaj walczy się i wykuwa lepszą przyszłość Małej Ojczyzny - dodał Hetman.


Reklama.

Swoimi przemyśleniami i kierunkami działań na kolejną kadencję Sejmiku Województwa Lubelskiego dzielił się Jan Kowalik. Były poseł, obecnie radny wojewódzki mówił przede wszystkim o inwestycjach drogowych, nie szczędząc cierpkich słów obecnej koalicji, w której uczestniczy, zarzucając m. in. zaniedbania na takich drogach jak wojewódzkich jak 863, 849 czy 853.

O wspólnych osiągnięciach i działaniach samorządów gminnych (Gminy Biłgoraj i Miasta Biłgoraj) z Powiatem Biłgorajskim mówił Wiesław Różyński. Wójt Gminy Biłgoraj mówił o tym, by w zbliżających się wyborach popierać kandydatów PSL nie tylko do władz szczebla gminnego czy powiatowego, ale także do Sejmiku Województwa Lubelskiego, zaznaczając że dobra współpraca z kompetentnymi ludźmi na wszystkich szczeblach władzy daje gwarancję sukcesu.

/bilgoraj.com.pl/

więcej

Reklama:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Dożynki powiatowe 2021

Dożynki gminy Goraj

Rozmowa z Przemysławem Czarnkiem

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

POZNAJ KANDYDATÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada br. To od NAS zależy jaki będzie ich wynik, kto przez najbliższe 4 lata będzie decydował...