Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/

Składy Rad Miejskich i Gminnych we Frampolu, Józefowie, Biszczy, Obszy, Potoku Gónym, Tereszpolu, Turobinie, Księżpolu, Aleksandrowie i Goraju

Dodał: Redakcja Data: 2014-11-17 13:20:43 (czytane: 7670)

Publikujemy składy Rady Miejskiej we Frampolu oraz Jóżefowie i Rad Gminnych, na nową kadencję 2014 - 2018. Informacje nieoficjalne.



Wybory na stanowisko Wójt Gminy wygrał Zbigniew Pyczko

Rada Gminy w Biszczy:

Okręg Nr 1 - Kita Grażyna Lidia;
Okręg Nr 2 - Bulicz Marzena;
okręg Nr 3 - Pisarczyk Adam;
Okręg Nr 4 - Kożuszek Tadeusz Wawrzyniec;
Okręg Nr 5 - Blicharz Piotr Paweł;
Okręg Nr 6 - Kowwal Andrzej Aleksander;
Okręg Nr 7 - Górna Genowefa;
Okręg Nr 8 - Łebko Edward;
Okręg Nr 9 - Szabat Piotr Paweł;
Okręg nr 10 - Myszak Krzysztof;
Okręg Nr 11 - Kiszka Ewa;
Okręg Nr 12 - Mekal Józef Teofil;
Okręg Nr 13 - Pych Marzena;
Okręg Nr 14 - Kmieć Tadeusz;
Okręg Nr 15 - Małek Angelika;

Obecny Burmistrz Frampola zmierzy się w drugiej turze z Antonim Papierzem.

Rada Miejska we Frampolu (skład Rady bez podziału na okręgi):

1. Kula Mieczysław;
2. Paszko Irena;
3. Bednarz Stanisław;
4. Horecki Józef;
5. Pająk Jan;
6. Spólnik Zbigniew;
7. Odrzywolski Paweł;
8. Sędzin Marta;
9. Dubaj Grzegorz;
10. Kowal Zbigniew;
11 Gruszka Alina;
12. Kosonoga Józef;
13. Kowalik Wojciech;
14. Łoziński Jerzy;
15. Kiełbasa Józef.

wybory_samorzadowe_gminy_powiatu.JPG

Wybory na Burmistrza Józefowa wygrał Roman Dziura, który uzyskał 1 878 głosów, co stanowi 67,6% głosów wyborców. Kontrkandydatem był Henryk Paska, który uzyskał 956 głosów.

Rada Miejska w Józefowie:
1. Teresa Sitarz;
2. Jerzy Hajduk;
3. Jan Kudełka;
4. Stefan Nieśpiał;
5. Jan Zielonka;
6. Stanisław Ostasz;
7. Zbigniew Knap;
8. Władysław Wielgan;
9. Tadeusz Gontarz;
10. Henryk Kudełka;
11. Andrzej Łokaj;
12. Andrzej Wojtyło;
13. Piotr Gontarz;
14. Jan Łepik;
15. Regina Berdzik.

Rada Miejska w Tarnogrodzie >>KLIKNIJ<<

Rada Gminy w Łukowej >>KLIKNIJ<<

Rada Gminy w Biłgoraju >>KLIKNIJ<<


Rada Miasta Biłgoraj >>KLIKNIJ<<

Reklama.

Andrzej Placek wygrał w pierwszej turze.

Rada Gminy w Obszy:
Okręg Nr 1 - Oleszek Zdzisław;
Okręg Nr 2 - Gutyj Jóżef;
Okręg Nr 3 - Kożuszek Łukasz;
Okręg Nr 4 - Połuch Zbigniew;
Okręg Nr 5 - Grzyb Krzysztof;
Okręg Nr 6 - Kościk Irena
Okręg Nr 7 - Ważna Jolanta;
Okręg Nr 8 - Syty Bolesław Lech;
Okręg Nr 9 - Grzyb Zdzisław;
Okręg Nr 10 - Koman Grzegorz;
Okręg Nr 11 - Bednarz Krzysztof;
Okręg Nr 12 - Sieniawski Stanisław;
Okręg Nr 13 - Wujda Tomasz;
Okręg Nr 14 - Matysiak Marek;
Okręg Nr 15 - Bury Marcin.

Wójtem Gminy Potok Górny został Edward Hacia.

Rada Gminy w Potoku Górnym:

Okręg Nr 1 - Majcher Mateusz;
Okręg Nr 2 - Wawrzak Henryk (1 kandydat);
Okręg Nr 3 - Jednac Antoni;
Okręg Nr 4 - Pisarczyk Zofia;
Okręg Nr 5 - Łepko Bogdan;
Okręg Nr 6 - Krupa Tadeusz;
Okręg Nr 7 - Grabias Julian;
Okręg Nr 8 - Waliłko Maria;
Okręg Nr 9 - Pytlarz Marek;
Okręg Nr 10 - Małek Zbigniew;
Okręg Nr 11 - Pawelec Zbigniew;
Okręg Nr 12 - Golik Paweł;
Okręg Nr 13 - Czechyra Ryszard;
Okręg Nr 14 - Ryczko Artur;
Okręg Nr 15 - Śniosek Czesława (1 kandydat).

Wójtem Gminy Turobin został ponownie Eugeniusz Krukowski.

Rada Gminy w Turobinie:
Okręg Nr 1 - Jarmuł Stanisław;
Okręg Nr 2 - Romański Adam;
Okręg Nr 3 - Biziorek Józef;
Okręg Nr 4 - Mróz Ryszard;
Okręg Nr 5 - Górny Stanisław;
Okręg Nr 6 - Misztal Ryszard;
Okręg Nr 7 - Brzyszcz Dariusz;
Okręg Nr 8 - Szafraniec Marcin;
Okręg Nr 9 - Gąbka Józef;
Okręg nr 10 - Magdziarz Damian;
Okręg Nr 11 - Pizon Marian;
Okręg Nr 12 - Jonasz Paweł;
Okręg Nr 13 - Zwolak Zdzisław;
Okręg Nr 14 - Mróz Jóżef;
Okręg Nr 15 - Krawiec Zbigniew.

W Tereszpolu potrzebna będzie II tura, która wyłoni Wójt Gminy, zmierzą się w niej: Jan Mielnik i Jacek Pawluk.

Rada Gminy w Tereszpolu:

Okręg Nr 1 - Gnida Janusz;
Okręg Nr 2 - Wójcik Zdzisław;
Okręg Nr 3 - Rogala Mieczysław;
Okręg Nr 4 - Oleszczak Kazimierz;
Okręg Nr 5 - Cielica Anna;
Okręg Nr 6 - Wolanin Marek;
Okręg Nr 7 - Maciocha Andrzej;
Okręg Nr 8 - Nieczaja Tadeusz;
Okręg Nr 9 - Sitarz Stanisław;
Okręg Nr 10 - Kołodziej Teresa;
Okręg Nr 11 - Litwin Wiesława;
Okręg Nr 12 - Oszmaniec Ewa;
Okręg Nr 13 - Szydełko Leszek;
Okręg Nr 14 - Lesiak Jan;
Okręg Nr 15 - Szpot Stanisław.

W Księżpolu w drugiej turze walczyć będą o fotel wójta Gmin Lech Rębacz i Tadeusz Kręt.

Rada Gminy w Księżpolu:

Okręg Nr 1 - Kwik Halina;
Okręg Nr 2 - Gałta Tadeusz;
Okręg Nr 3 - Marczak Henryk;
Okręg Nr 4 - Spustek Dariusz;
Okręg Nr 5 - Kaczorowski Adam;
Okręg Nr 6 - Skakuj Paweł;
Okręg Nr 7 - Oleszczak Krzysztof;
Okręg Nr 8 - Łebko Józef;
Okręg Nr 9 - Okoń Kazimierz;
Okręg Nr 10 - Ksiądz Jan;
Okreg Nr 11 - Zarosa Jan;
Okręg Nr 12 - Zdziebło Tadeusz;
Okręg Nr 13 - Blicharz Krzysztof;
Okręg Nr 14 - Skóra Wiesław;
Okręg Nr 15 - Blicharz Wiesław.

Wybory wygrał dotychczasowy Wójt Józef Henryk Biały.

Rada Gminy w Alekasandrowie:

Okręg Nr 1 - Swacha Stanisław;
Okręg Nr 2 - Kowalczuk Felik
Okręg Nr 3 - Torba zenon;
Okręg Nr 4 - Jabłoński Janusz Kazimierz;
Okręg Nr 5 - Bielak Antoni;
Okręg Nr 6 - Surmacz Waldemar;
Okręg Nr 7 - Późniak Henryk;
Okręg Nr 8 - Surmacz Damian;
Okręg Nr 9 - Błażyński Tadeusz;
Okręg Nr 10 - Koszarny Krzysztof;
Okręg Nr 11 - Koman Wiesław Józef;
Okręg Nr 12 - Nizio Stefan;
Okręg Nr 13 - Bielak Jerzy;
Okręg Nr 14 - Surmacz Jerzy;
Okręg Nr 15 - Nizio Józef Zbigniew.

W Goraju powalczą w II turze Czesław Małyszek i Antoni Łukasik.

Rada Gminy w Goraju:
Okręg Nr 1 - Sowa Władysław;
Okręg Nr 2 - Furmaga Ryszard;
Okręg Nr 3 - Gąbka Leszek;
Okręg Nr 4 - Szara Władysław;
Okręg Nr 5 - Widz Tadeusz;
Okręg Nr 6 - Kuraś Paweł;
Okręg Nr 7 - Kiełbasa Piotr;
Okręg Nr 8 - Jabłońska Danuta;
Okręg Nr 9 - Stańczyk Andrzej Jan;
Okręg Nr 10 - Mielko Krzysztof;
Okręg Nr 11 - Kośc Zbigniew;
Okręg Nr 12 - Stańczyk Mirosław;
Okręg Nr 13 -  Kapica Stanisław;
Okręg Nr 14 - Kowalski Patryk;
Okręg Nr 15 - Momot Maria.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: wybory samorządowe 2014   samorządy gminne   wybory do rad gmin   wyniki wyborów samorządowych 2014

więcej

Reklama:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Booktalking

Moc dobra, czyli XVI "Dzień Jesiennego Liścia"

Narodowa Amatorska Orkiestra „Elegia” z Nowowołyńska

XXII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Koncert "Oblivion caffe"

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wójtowie 'wygrali w cuglach'. Znamy skład Rad Gmin Biłgoraj, Łukowa i Rady Miejskiej w Tarnogrodzie

Podczas wyborów samorządowych z 16 listopada 2014 roku, w Gminie Biłgoraj w pierwszej turze wygrał Wiesław Różyński. Członek Polskiego...