Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/

Składy Rad Miejskich i Gminnych we Frampolu, Józefowie, Biszczy, Obszy, Potoku Gónym, Tereszpolu, Turobinie, Księżpolu, Aleksandrowie i Goraju

Dodał: Redakcja Data: 2014-11-17 13:20:43 (czytane: 8266)

Publikujemy składy Rady Miejskiej we Frampolu oraz Jóżefowie i Rad Gminnych, na nową kadencję 2014 - 2018. Informacje nieoficjalne.



Wybory na stanowisko Wójt Gminy wygrał Zbigniew Pyczko

Rada Gminy w Biszczy:

Okręg Nr 1 - Kita Grażyna Lidia;
Okręg Nr 2 - Bulicz Marzena;
okręg Nr 3 - Pisarczyk Adam;
Okręg Nr 4 - Kożuszek Tadeusz Wawrzyniec;
Okręg Nr 5 - Blicharz Piotr Paweł;
Okręg Nr 6 - Kowwal Andrzej Aleksander;
Okręg Nr 7 - Górna Genowefa;
Okręg Nr 8 - Łebko Edward;
Okręg Nr 9 - Szabat Piotr Paweł;
Okręg nr 10 - Myszak Krzysztof;
Okręg Nr 11 - Kiszka Ewa;
Okręg Nr 12 - Mekal Józef Teofil;
Okręg Nr 13 - Pych Marzena;
Okręg Nr 14 - Kmieć Tadeusz;
Okręg Nr 15 - Małek Angelika;

Obecny Burmistrz Frampola zmierzy się w drugiej turze z Antonim Papierzem.

Rada Miejska we Frampolu (skład Rady bez podziału na okręgi):

1. Kula Mieczysław;
2. Paszko Irena;
3. Bednarz Stanisław;
4. Horecki Józef;
5. Pająk Jan;
6. Spólnik Zbigniew;
7. Odrzywolski Paweł;
8. Sędzin Marta;
9. Dubaj Grzegorz;
10. Kowal Zbigniew;
11 Gruszka Alina;
12. Kosonoga Józef;
13. Kowalik Wojciech;
14. Łoziński Jerzy;
15. Kiełbasa Józef.

wybory_samorzadowe_gminy_powiatu.JPG

Wybory na Burmistrza Józefowa wygrał Roman Dziura, który uzyskał 1 878 głosów, co stanowi 67,6% głosów wyborców. Kontrkandydatem był Henryk Paska, który uzyskał 956 głosów.

Rada Miejska w Józefowie:
1. Teresa Sitarz;
2. Jerzy Hajduk;
3. Jan Kudełka;
4. Stefan Nieśpiał;
5. Jan Zielonka;
6. Stanisław Ostasz;
7. Zbigniew Knap;
8. Władysław Wielgan;
9. Tadeusz Gontarz;
10. Henryk Kudełka;
11. Andrzej Łokaj;
12. Andrzej Wojtyło;
13. Piotr Gontarz;
14. Jan Łepik;
15. Regina Berdzik.

Rada Miejska w Tarnogrodzie >>KLIKNIJ<<

Rada Gminy w Łukowej >>KLIKNIJ<<

Rada Gminy w Biłgoraju >>KLIKNIJ<<


Rada Miasta Biłgoraj >>KLIKNIJ<<

Reklama.

Andrzej Placek wygrał w pierwszej turze.

Rada Gminy w Obszy:
Okręg Nr 1 - Oleszek Zdzisław;
Okręg Nr 2 - Gutyj Jóżef;
Okręg Nr 3 - Kożuszek Łukasz;
Okręg Nr 4 - Połuch Zbigniew;
Okręg Nr 5 - Grzyb Krzysztof;
Okręg Nr 6 - Kościk Irena
Okręg Nr 7 - Ważna Jolanta;
Okręg Nr 8 - Syty Bolesław Lech;
Okręg Nr 9 - Grzyb Zdzisław;
Okręg Nr 10 - Koman Grzegorz;
Okręg Nr 11 - Bednarz Krzysztof;
Okręg Nr 12 - Sieniawski Stanisław;
Okręg Nr 13 - Wujda Tomasz;
Okręg Nr 14 - Matysiak Marek;
Okręg Nr 15 - Bury Marcin.

Wójtem Gminy Potok Górny został Edward Hacia.

Rada Gminy w Potoku Górnym:

Okręg Nr 1 - Majcher Mateusz;
Okręg Nr 2 - Wawrzak Henryk (1 kandydat);
Okręg Nr 3 - Jednac Antoni;
Okręg Nr 4 - Pisarczyk Zofia;
Okręg Nr 5 - Łepko Bogdan;
Okręg Nr 6 - Krupa Tadeusz;
Okręg Nr 7 - Grabias Julian;
Okręg Nr 8 - Waliłko Maria;
Okręg Nr 9 - Pytlarz Marek;
Okręg Nr 10 - Małek Zbigniew;
Okręg Nr 11 - Pawelec Zbigniew;
Okręg Nr 12 - Golik Paweł;
Okręg Nr 13 - Czechyra Ryszard;
Okręg Nr 14 - Ryczko Artur;
Okręg Nr 15 - Śniosek Czesława (1 kandydat).

Wójtem Gminy Turobin został ponownie Eugeniusz Krukowski.

Rada Gminy w Turobinie:
Okręg Nr 1 - Jarmuł Stanisław;
Okręg Nr 2 - Romański Adam;
Okręg Nr 3 - Biziorek Józef;
Okręg Nr 4 - Mróz Ryszard;
Okręg Nr 5 - Górny Stanisław;
Okręg Nr 6 - Misztal Ryszard;
Okręg Nr 7 - Brzyszcz Dariusz;
Okręg Nr 8 - Szafraniec Marcin;
Okręg Nr 9 - Gąbka Józef;
Okręg nr 10 - Magdziarz Damian;
Okręg Nr 11 - Pizon Marian;
Okręg Nr 12 - Jonasz Paweł;
Okręg Nr 13 - Zwolak Zdzisław;
Okręg Nr 14 - Mróz Jóżef;
Okręg Nr 15 - Krawiec Zbigniew.

W Tereszpolu potrzebna będzie II tura, która wyłoni Wójt Gminy, zmierzą się w niej: Jan Mielnik i Jacek Pawluk.

Rada Gminy w Tereszpolu:

Okręg Nr 1 - Gnida Janusz;
Okręg Nr 2 - Wójcik Zdzisław;
Okręg Nr 3 - Rogala Mieczysław;
Okręg Nr 4 - Oleszczak Kazimierz;
Okręg Nr 5 - Cielica Anna;
Okręg Nr 6 - Wolanin Marek;
Okręg Nr 7 - Maciocha Andrzej;
Okręg Nr 8 - Nieczaja Tadeusz;
Okręg Nr 9 - Sitarz Stanisław;
Okręg Nr 10 - Kołodziej Teresa;
Okręg Nr 11 - Litwin Wiesława;
Okręg Nr 12 - Oszmaniec Ewa;
Okręg Nr 13 - Szydełko Leszek;
Okręg Nr 14 - Lesiak Jan;
Okręg Nr 15 - Szpot Stanisław.

W Księżpolu w drugiej turze walczyć będą o fotel wójta Gmin Lech Rębacz i Tadeusz Kręt.

Rada Gminy w Księżpolu:

Okręg Nr 1 - Kwik Halina;
Okręg Nr 2 - Gałta Tadeusz;
Okręg Nr 3 - Marczak Henryk;
Okręg Nr 4 - Spustek Dariusz;
Okręg Nr 5 - Kaczorowski Adam;
Okręg Nr 6 - Skakuj Paweł;
Okręg Nr 7 - Oleszczak Krzysztof;
Okręg Nr 8 - Łebko Józef;
Okręg Nr 9 - Okoń Kazimierz;
Okręg Nr 10 - Ksiądz Jan;
Okreg Nr 11 - Zarosa Jan;
Okręg Nr 12 - Zdziebło Tadeusz;
Okręg Nr 13 - Blicharz Krzysztof;
Okręg Nr 14 - Skóra Wiesław;
Okręg Nr 15 - Blicharz Wiesław.

Wybory wygrał dotychczasowy Wójt Józef Henryk Biały.

Rada Gminy w Alekasandrowie:

Okręg Nr 1 - Swacha Stanisław;
Okręg Nr 2 - Kowalczuk Felik
Okręg Nr 3 - Torba zenon;
Okręg Nr 4 - Jabłoński Janusz Kazimierz;
Okręg Nr 5 - Bielak Antoni;
Okręg Nr 6 - Surmacz Waldemar;
Okręg Nr 7 - Późniak Henryk;
Okręg Nr 8 - Surmacz Damian;
Okręg Nr 9 - Błażyński Tadeusz;
Okręg Nr 10 - Koszarny Krzysztof;
Okręg Nr 11 - Koman Wiesław Józef;
Okręg Nr 12 - Nizio Stefan;
Okręg Nr 13 - Bielak Jerzy;
Okręg Nr 14 - Surmacz Jerzy;
Okręg Nr 15 - Nizio Józef Zbigniew.

W Goraju powalczą w II turze Czesław Małyszek i Antoni Łukasik.

Rada Gminy w Goraju:
Okręg Nr 1 - Sowa Władysław;
Okręg Nr 2 - Furmaga Ryszard;
Okręg Nr 3 - Gąbka Leszek;
Okręg Nr 4 - Szara Władysław;
Okręg Nr 5 - Widz Tadeusz;
Okręg Nr 6 - Kuraś Paweł;
Okręg Nr 7 - Kiełbasa Piotr;
Okręg Nr 8 - Jabłońska Danuta;
Okręg Nr 9 - Stańczyk Andrzej Jan;
Okręg Nr 10 - Mielko Krzysztof;
Okręg Nr 11 - Kośc Zbigniew;
Okręg Nr 12 - Stańczyk Mirosław;
Okręg Nr 13 -  Kapica Stanisław;
Okręg Nr 14 - Kowalski Patryk;
Okręg Nr 15 - Momot Maria.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: wybory samorządowe 2014   samorządy gminne   wybory do rad gmin   wyniki wyborów samorządowych 2014

więcej

Reklama:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Zawody powiatowe OSP

Koncert w hołdzie partyzantom

Koncert chwały na podsumowanie Uroczystości Bożego Ciała

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Wójtowie 'wygrali w cuglach'. Znamy skład Rad Gmin Biłgoraj, Łukowa i Rady Miejskiej w Tarnogrodzie

Podczas wyborów samorządowych z 16 listopada 2014 roku, w Gminie Biłgoraj w pierwszej turze wygrał Wiesław Różyński. Członek Polskiego...