Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/

Razem zdecydujmy o przyszłości Biłgoraja

Dodał: Redakcja Data: 2014-11-14 15:41:25 (czytane: 2278)

Drodzy Biłgorajanie, w imieniu naszego kandydata na Urząd Burmistrza Miasta Biłgoraj pana posła Piotra Szeligi oraz nas wszystkich kandydatów na Radnych rady Miasta Biłgoraj z KWW Razem dla Biłgoraja pragniemy Państwu bardzo serdecznie podziękować za spotkania, rozmowy, wymianę poglądów, propozycje programowe i wsparcie w czasie kampanii wyborczej.Reklama.

Prosimy wszystkich Mieszkańców o udział w wyborach. Niech wysoka frekwencja będzie wyrazem tego, że Mieszkańcy Biłgoraja chcą współdecydować o naszym ukochanym mieście Biłgoraju o jego rozwoju i przyszłości.

razem_dla_bilgoraja.jpgW poczuciu odpowiedzialności za przyszłość Biłgoraja utworzyliśmy Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Szeliga RAZEM DLA BIŁGORAJA. Chcemy wspólnie, odpowiedzialnie, ponad podziałami ciężko pracować na rzecz rozwoju naszego miasta. Mamy program, wizję rozwoju Biłgoraja i będziemy ją skutecznie realizować. Choć reprezentujemy różne środowiska, różne zawody i mamy czasami różne poglądy, łączy nas Biłgoraj. Wszyscy związaliśmy z naszym miastem marzenia, nadzieje, nasze życie i naszą przyszłość. Chcemy razem z Państwem realizować wizję nowoczesnego, bogatego w miejsca pracy i  przyjaznego rodzinom Biłgoraja. Biłgoraja, z którego wszyscy będziemy dumni, a w przyszłości będą dumne nasze dzieci i wnuki.

Dzisiaj stoją Państwu przed decyzja o przyszłości Biłgoraja na kolejne 4 lata. Przedstawiliśmy Państwu nasz program i z opinii jakie słyszeliśmy w czasie kampanii został przez Was bardzo dobrze przyjęty, za co serdecznie dziękujemy. Dzisiaj prosimy o wsparcie naszego lidera pana posła Piotra Szeligę oraz nas wszystkich w najbliższą niedzielę przy urnie wyborczej.

Za każdy oddany nas nas głos z góry Państwu dziękujemy!
Członkowie KWW Piotra Szeliga Razem dla Biłgoraja

/Sfinansowano ze środków KWW Piotra Szeliga Razem dla Biłgoraja/

Tagi: wybory samorządowe 2014   razem dla biłgoraja   piotr szeliga   kandydat na burmistrza

więcej

Reklama:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Wykopki

W Biłgoraju uczczono ofiary sowieckiej agresji na Polskę

II Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

JAK GŁOSOWAĆ? - instrukcja krok po kroku.

Drodzy czytelnicy, jeśli zdarzyło się Wam, że idąc do lokalu, w którym zamierzaliście spełnić swój obowiązek wyborczy, na miejscu...