Platforma wyborcza

partnerzy:

bilgoraj.com.pl http://telewizjabilgoraj.pl/

Ostatnia szansa, by zaprezentować swą kandydaturę i przekonać do siebie wyborców

Dodał: Redakcja Data: 2014-11-10 11:34:30 (czytane: 1000)

Kampania wyborcza w wyborach samorządowych \"wyszła już\" na ostatnią prostą do ciszy wyborczej zostało kilka dni, to intensywny czas, który pozwoli zaprezentować się poszczególnym kandydatom i przekonać do siebie wyborców. Podpowiadamy, jak zrobić to skutecznieSłupy ogłoszeniowe zawieszone i zaklejone plakatami, w tej chwili przyklejony plakat za kilkanaście czy kilkadziesiąt minut zostaje zaklejony przez "konkurencję", nekrolog, reklamę "ostatków" lub ogłoszenie o zaginionym psie... Przechodnie w gąszczu plakatów nie są w stanie poznać sylwetki kandydata, czy zapamiętać listy, okręgu i numeru na liście... Powieszone na płotach banery - często z dodatkową grafiką wykonaną farbą lub markerem przez wandali - stają się raczej powodem do uśmiechu niż przyczynkiem to poważnego rozważenia konkretnej kandydatury. Ulotki, gazetki, kalendarzyku... Dziś wszyscy przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że w skrzynkach pocztowych upchane mamy dziesiątki reklam, które najczęściej odruchowo po ich wyjęciu lądują - może jeszcze po pobieżnym przejrzeniu w koszu na makulaturę, tu dzież w kotłowni jako rozpałka... Poza tym, ile można umieścić treści na plakacie, banerze, czy ulotce by była czytelna i rzetelnie informowała? Nie wiele... Co więc robić jak się zaprezentować, jak dotrzeć z czytelnym, konkretnym, rzeczowym i przede wszystkim kompleksowym przekazem do wyborców?

platforma_wyborcza_bilgoraj.jpg

Z  myślą o mieszkańcach naszego województwa uruchomiliśmy PLATFORMĘ WYBORCZĄ pod adresem wybory.bilgoraj.com.pl (>>KLIKNIJ<<). W dzisiejszych czasach najlepszym nośnikiem informacji jest Internet dostępny 24 godziny na dobę! Wyborcom dajemy możliwość świadomego dokonania wyboru odpowiedniej osoby na radnego, burmistrza. Wystarczy w wyszukiwarce umieszczonej na górze platformy odznaczyć odpowiednią formę wyszukiwania i już po wpisaniu np. nazwy ulicy, czy miejscowości wyświetli nam się lista kandydatów, zakres okręgu wyborczego, adres komisji wyborczej i wszystkie inne niezbędne informacje.

Kandydatom dajemy możliwość zaprezentowania swojej osoby, przedstawienia programu wyborczego w formie tekstu, spotów wyborczych, czy relacji video ze spotkań z wyborcami bez ograniczeń (szczegóły >>TUTAJ<<). Jest także możliwość wykupienia banerów reklamowych na Portalu bilgoraj.com.pl, a w ten sposób dotrzeć do tysięcy potencjalnych wyborców z ternu Powiatu Biłgorajskiego i Miasta Biłgoraj.

Gwarantujemy, że zarówno na PLATFORMIE WYBORCZEJ, jak i na bilgoraj.com.pl nikt nikogo nie zasłoni, nie będzie "zrywania plakatów czy wyrzucania ulotek". Wszystkie informacje trafią do wyborców w kompleksowej i profesjonalnej formie. W razie pytań prosimy o kontakt (tel. 790 712 712 lub e-mail: info@bilgoraj.com.pl)

Uwaga! Mimo starań jakie dołożyliśmy wprowadzając listy kandydatów jest możliwe, że ktoś został pominięty lub dane nie są zgodne! W takiej sytuacji prosimy o kontakt: tel. 790 712 712, e-mail: info@bilgoraj.com.pl

Reklama.

Tagi: platforma wyborcza bilgoraj.com.pl   wybory samorządowe 2014   powiat biłgorajski   sylwetki kandydatów

więcej

Reklama:

więcej

Kandydaci do sejmiku:

Telewizja

Zebranie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z epidemią koronawirusa

Miliony pozyskane na kształcenie zawodowe

Z budżetu powiatu 130 tys. zł wsparcia dla jednostek OSP

Ku czci Żołnierzy Wyklętych

Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Konrad Berdzik zbiera na protezę bioniczną

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

POZNAJ KANDYDATÓW W WYBORACH SAMORZĄDOWYCH 2014

Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada br. To od NAS zależy jaki będzie ich wynik, kto przez najbliższe 4 lata będzie decydował...